LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON

Lazer teknolojisi kılların köklerine kadar ulaşıp, yok etme özelliği sayesinde kalıcı bir çözümdür. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için hem kadınlar hem de artık erkekler tarafından tercih edilen bir epilasyon yöntemidir.

Tüylerden kurtulmak için başvurulacak ağda, sir, traş gibi yöntemler asla kalıcı çözümler olmadığı gibi bazıları tüylerin daha da artmasına ve güçlenmesine sebep olabilir. Lazer epilasyonda asla cilde zarar verilmesi gibi bir risk söz konusu değildir. Lazer epilasyon kıl kökünü ısı ile yok ettiği için kılların tekrar canlanması önlenmiş olur.

Artık lazer epilasyon teknolojisi gittikçe ilerlediğinden lazer epilasyon cihazları kesinlikle yanma, acı gibi riskler taşımaz. Bugün epilasyon için en çok tercih edilen ve en güvenilir, en sağlıklı yöntemdir. Lazer epilasyon yöntemi ile kıl kökü ortalama 6 ila 8 seansta kalıcı olarak yok edilir. Lazer epilasyon konusunda daha fazla bilgi almak, lazer epilasyon fiyatları ve lazer epilasyon kampanya bilgilerini öğrenmek için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.